Intrebare

Diete

Postata de Laura Diaconu cu 10 ani in urma.

Buna ziua,

De curand am aflat de produsul Chili Fast Slim si as dori sa stiu daca il putem gasi si in farmacii, in alte tari cum ar fi Paris.

Va multumesc!

Raspunsuri (4)

NATASSCA

acum 10 ani

da in farmacii...in ROMANIA...DACA ESTI DIN MOLDOVA SI AI VREA SA INCERCI ACEST PRODUS ITI POT OFERI ACEASTA POSIBILITATE....SUNA LA 060733601..SI FA COMANDA.

ala bala

acum 10 ani

Parisul e oras, nicidecum tara.

manuela53

acum 10 ani

Nu exsta slabit cu pastile si alte porcarii , singura metoda este sportul si regimul alimentar

Cabinet Lacrima Naturii

acum 10 ani

Daca doriti sa aveti greutatea ideala nu este nevoie sa va indopati cu pastile. Inca nu s-a inventat pastila minune care sa slabeasca. Este bine sa aveti un stil de viata sanatos cu 3 mese principale si 2 gustari care sa contina necesal energetic si cel caloric calculat de un specialist.Zilnic miscare iar ultima masa pricipala sa fie ora 18. Daca veti incercerca sa respectati acest lucru pe langa greutatea ideala veti avea si energia necesara pentru a va putea desfasura activitatile zilnice in cele mai bune conditii.