intrebare.....

Diete

Postata de emilia69113249 cu 15 ani in urma.

a fost cineva in baia mare la ceva salon de masaj sau de orice alt tratament pt celulita si a reusit sa scape de ea.Anuntatima daca ati fost careva.Va multumesc

Raspunsuri (4)

simona166117244

acum 15 ani

Buna Lorenaa,
La salon de masaj in Baia Mare nu am fost, ceea ce-ti pot spune este ca celulita se poate "trata" (daca pot spune asa) si prin masaj.
Am o prietena care face masaj la domiciliu (nu-i din Baia...) si face si masaj de intretinere si anticelulitic, care da rezultate f bune.
Numai bine!

simona166117244

acum 15 ani

Ca o completare,
Ai nevoie de 10 sedinte de masaj, facute consecutiv.
Cauta creme pe baza de cofeina ca arde grasimile, sau pe baza de piper negru sau alge marine.
Numai bine!

carmen658

acum 15 ani

Buna Lorena,
In cazul in care totusi scapi de celulita - desi ar fi greu de crezut, trebuie tot timpul sa-ti faci masaje, sa te intretii. Deci nu e vorba ca ai mers de 10 ori la masaj si gata ai scapat - tot timpul trebuie sa te ingrijesti. Multa bafta si succes.

emilia69113249

acum 15 ani

spune cum ma poti ajuta pt k sunt sigura k si restul fetelor ar vrea sa stie :D ms mult pt mesaj