ingrasarea

Diete

Postata de mihaela1079 cu 15 ani in urma.

as vrea sa stiu daca exista o metoda de ingrasare?nu am o alimentati chiar corecta,si as vrea sa stiu cum as putea sa ma mai ingras

Raspunsuri (2)

carmen658

acum 15 ani

Buna Madalina,
Tot ceea ce trebuie sa faci este sa mergi la un doctor nutritionist. El te va consulta si-ti va prescrie un regim. Mult succes.

marius208111671

acum 15 ani

Trebuie sa stiu exact ce stil de viata si alimentatie aveti, ca sa va pot ajuta. Trimiteti-mi pe mail toate datele dv si cum decurge o zi obisnuita cu tot ce mancati si beti. Sunt consultant nutritie.