ingrasare

Diete

Postata de toxiclove cu 11 ani in urma.

Am 15 ani aproape 16 pe 20 septembrie fac 16 am 165 si 44 de kg. ma duc la sala am inceput de azi. vreau sa ajung la 50 de kg sa fiu bine sa numai arat asa sp***a.......ce imi recomandati?

Raspunsuri (5)

Medic SfatulMedicului

acum 11 ani

Sa consultati un medic nutritionist pentru a pierde in greutate intr-un mod sanatos.

toxiclove

acum 11 ani

nu doresc sa slabesc. doresc sa ma ingras sa arat bine nu sa arat sp***a.

remes renata

acum 11 ani

Incearca urmatoarele produse:
***/articol/Produse/Tratament_sistem_imunitar/Imune-229.html
***/articol/Pachete/Pachet_Dr._Clark_-_deparazitar/Para_Clark_Kit-1569.html

Este posibil sa nu poti lua in greutate, din cauza parazitilor din organism!

toamna43

acum 11 ani

va rog, sunt o persoana cu didabilitati, urmez un regim de slabire recomandat de nutritionist, dar mainile de la cot in sus au fost foarte pline si vad ca raman pline, ce trebue sa fac ?

Cami

acum 11 ani

Eu nu am probleme, ma ingras sau slabesc cum vreau. Ca sa ma ingras mananc 3 mese regulate pe zi, insa mai si ciugulesc intre mese, mananc dulciuri, incerc sa elimin stresul, altfel nu ma pot ingrasa, deoarece imi pierd pofta de mancare.