remediu pt grasimea abdominala

Diete

Postata de Utilizator11626066903 cu 2 ani in urma.

Buna ziua d-le doctor as dori sa stiu un remediu pt grasimea abdominala daca puteti,am 1,70 m si 68,5 greutate,va multumesc frumos!!

Raspunsuri (2)

Admin SfatulMedicului

acum 2 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa contactati medicul. Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/Frumusete-si-intretinere/adevarul-despre-grasimea-abdominala_5620

Utilizator11626066903

acum 2 ani

Buna ziua iun remediu pt grasimea abdominala va rog