help..

Diete

Postata de diana269104191 cu 15 ani in urma.

problema mea este ca mam lasat de fumat acum un an am 1,60-73kl.inainte aveam 66kl imi era foarte bine acum ajutatima sa scap de kl in plus.an 39ani.va multumesc. as dori un produs pentru slabit ceaiuri,nu sint in tara.

Raspunsuri (3)

marius208111671

acum 15 ani

Daca va mai intereseaza problema kg, trimiteti-mi un e-mail cu datele personale, eu va trimit un chestionar si poate reusesc sa va ajut de la distanta...
Sunteti plecata pentru mult timp?
S-au poate v-ati si intors?

marius208111671

acum 15 ani

a.r.

diana269104191

acum 15 ani

va multumesc mult pentru raspuns.eu locuiesc aici cu familia mea;fiul si sotul meu.mi-as dori foarte mult sa-mi dati mai multe sfaturi in privinta kl mele in plus.astept mult.multumesc.