Fibre

Diete

Postata de nicolici Galati cu 14 ani in urma.

Ce parere aveti despre un tratament cu fibre? am inteles ca regleaza metabolismul si greutatea corporala. poate cunoaste cineva detalii.ms

Raspunsuri (1)

carmen

acum 14 ani

este adevarat ca o dieta bazata pe alimente bogate in fibre nu ingrasa , singurele alimente care trebuiesc eliminate din dieta dvs. sunt cele bazate pe un aport crescut de carbohidrati