dieta

Diete

Postata de MembruMobileApp305012 cu 8 ani in urma.

Buna ziua sunt fata am 13 ani si 80 kg puteti sa ma ajutati cu o dieta ca sa am din nou 50 kg Va rog

Raspunsuri (1)

Mamarutza94

acum 8 ani

Raspunsul este foarte simplu:

Miscare de cel putin 3x/saptamana (incearca clasele de aerobic) si o dieta echilibrata: renunta la sucuri, dulciuri, paine in exces, mancare fast food. Incearca sa introduci in alimentatie cat mai multe fibre, proteine si vitamine.

Eu asa am slabit 9 kg intr-o luna si jumatate.

Succes ! :*