eu am slabit 17 kg intr-o luna si jumatate cu capsula de slabit

Diete

Postata de cristina1057 cu 13 ani in urma.

nu am,

Raspunsuri (112)

cristina1057

acum 13 ani

este foarte eficienta cunosc multe persoane care lea folosit

Daria

acum 13 ani

dar nu te ingrasi inapoi mai mult dupa ce renunti la pastile???

cristina1057

acum 13 ani

am renuntat la ele de o luna si nu m-am ingrasat deloc si maninc cum mincam deobocei numai tin nici un regim ( acum sa nu iti inchipui ca maninc dulciuri la greu si beau sucuri.un pahar doua suc si ceva dulce in fiecare zi plus mincare de zi cu zi.)

cristina1057

acum 13 ani

NU EU NUMAI IAU DE O LUNA SI NU AM PUS DELOC SI MANINC MAI ORICE

ovidiu

acum 10 ani

cum

MembruMobileApp1486118417

acum 7 ani

cu ce pastila ai slabit asa mult?

MembruMobileApp1486118417

acum 7 ani

cu ce pastila ai slabit asa mult?

Traienut

acum un an

Dar cum se numesc aceste pastile???

delia

acum un an

vreau si eu va rog frumos sa mi spuneti si mie va rog cum se nu mesc

Utilizator11704967940

acum 3 luni

Cum se numește capsula de slăbit?

liliana

acum 13 ani

pastila de slabit contine un drog.eu am folosit-o doar 1 sapt. nu mi-a pierit apetitul,nu cred ca am slabit,insa mi-a daunat f. mult la inima si psihic.mi-a luat ceva timp sa-mi revin.m-am oprit la timp.am auzit de cineva care a luat aceste pastile cu care cica a slabit dar ajuns si pe la spit. de psihiatrie si apoi a divortat de sotul ei.

cristina1057

acum 13 ani

depinde de fiecare organism eu nu am nici o problema.am avut si eu la inceput fff multe ameteli pentru k nu consumam apa indeajuns dupa care m-am documentat si consumam 2.3 l apa si totul a fost ok.

prodan luciana

acum 13 ani

minciuni
nu contine nici un drog
e f buna slabesti mult cu ea

ramo

acum 9 ani

CUM SE NUMESTE PASTILA?

alex

acum 7 ani

numai retyardati cred in pastile de slabit...

maria

acum 13 ani

nu este deloc normal sa slabesti atat de repede, indiferent cat de disperata esti.Mai bine faceti draga sport, si reduceti painea, grasimile, si sa vedeti rezultate.dar daca slabesti prea repede pui la loc dublu intr-un timp record

Utilizator21699622618

acum 5 luni

asa e Maria

cristina

acum 13 ani

Si eu le-am testat.De la a treia zi deja aveam insomnii puternice, parca imi lua capul foc si nu mai spun de ameteli....Poate ca sunt din plante dar reactiile adverse pe care le au, nu cred ca au fost controlate de nimeni mai amanuntit.Cea mai buna metoda de slabit este miscarea si repausul alimentar sau reducerea cantitatii de mancare.

Claudia

acum 9 ani

Spune-mi si mie te rog frumos de unde ti-ai comandat tu pastilele super slim?...De ai avut acele reactii erau capsulele originale.Incerc sa le gasesc dar pana acum am dat numai peste capsule contrafacute care nu isi fac efectul si nu prezinta nici o reactie din cele spuse de tine.Multumesc

Theo

acum 3 luni

Le găsești pe adresa_web_filtrata

Nu am avut nici o reacție din cele spuse de doamnele de mai sus. Pot sa ai palpitații la inima dacă consumi prea multa dar sa știți ca scrie acest lucru in descriere. In schimb am mai multa energie trebuie sa consumi foarte multa apa și cantitatea de mâncare e mai putina și nu mai consum dulciuri. Sunt total de acord cu sportul dar ar trebui sa mai avem și timp noi mamele.Eu am un băiețel de 1 an și 3 luni care este forte activ și nu trebuie să-l pierd din ochi nici o secunda pentru ca își poate rupe vreun membru. Nu mai zic ca s-a născut cu probleme de sănătate și mai are și strabism.Dacă cineva pe acest grup are vreo soluție pentru mine ca sa fac sport accept cu mare drag. Recomand aceste pastile si vreau sa zic ca de la 64 de kg am ajuns la 57 in doua luni. Mulțumesc și va doresc o seara plăcut.

Pag 1 din 6