Este placinta cu branza un dusman al dietelor?

Diete

Postata de Danuta05 cu 11 ani in urma.

As dori sa intreb daca placinta cu branza facuta in casa poate dauna dietei? ingrasa chiar asa de mult?

Raspunsuri (3)

Cici

acum 11 ani

Depinde daca mananci o tava intreaga sau o feliuta, de pofta.

Danuta05

acum 11 ani

dar poti manca doar o data pe saptamana? intra in categoria dulciuri interzise? sau poti consuma cate o feliuta la micul dejun?

eva

acum 11 ani

Este o bomba calorica ! Daca sunt in casa 3,4 persoane , merge. Pentru una sau doua persoane , ingrasa rau !