E-urile

Diete

Postata de andrei189103429 cu 15 ani in urma.

...sunt absolut terifiata cand citesc compozitia diveselor produse pe care le cumpar de la supermarket...pe zi ce trece constat nocivitea acestora...se pare ca e-urile interzise in America (euri cancerigene, deosebit de periculoase)sunt de-a dreptul permise la noi in tara....si apoi ne mai miram ca apar diverse forme de cancer...e clar...nu mai trebuie sa consumam astfel de produse, dar...cred ca am muri de foame....pacat!!!

Raspunsuri (3)

andrei189103429

acum 15 ani

...sunt absolut terifiata cand citesc compozitia diveselor produse pe care le cumpar de la supermarket...pe zi ce trece constat nocivitea acestora...se pare ca e-urile interzise in America (euri cancerigene, deosebit de periculoase)sunt de-a dreptul permise la noi in tara....si apoi ne mai miram ca apar diverse forme de cancer...e clar...nu mai trebuie sa consumam astfel de produse, dar...cred ca am muri de foame....pacat!!!

gheorge dumitru

acum 15 ani

Ma credeti ca eu nici nu mai tin cont de ce mananc? Asta pentru ca ajunsesem sa mananc numai legume si fructe crude, fierturi si beam multa apa, si pe langa faptul ca am slabit, mi-a iesit si colesterolul mic (nu mai mancam nici prajeli, carne, nimic). Si pentru ce? Pentru ca ma uit la altii care beau Cola, mananca toate p***aile si nu au nimic. Acum sunt de parere ca, cu cat te gandesti mai mult, cu atat ti-e mai rau! Numai bine tuturor!

marius208111671

acum 15 ani

Fructele si legumele, oricum ar fi ele, sunt foarte bune, in comparatie cu altceva. Consumati in fiecare zi salate de cruditati si fructe, multa varza, brocoli, conopida, ceapa, usturoi...si tot felul de alimente anticancerigene, renuntati la prajeli, fast-food-uri, cartofi, margarina, fainoase ... si va va fi bine!