duoslim

Diete

Postata de coco34 cu 12 ani in urma.

a auzit cineva de duoslim:?imi poate da cineva o parere cu privire la aceste pastile?

Raspunsuri (8)

miry84

acum 12 ani

Sunt niste pastile de slabit din plante,eu le iau de 1 luna si am reusit sa slabesc 7 kg asa ca daca vrei sa slabesti eu ti le recomand

coco34

acum 11 ani

Am intrat pe site-ul lor si am vazut ca e facut din plante duoslim,o sa le incerc si eu pentru ca am citit numai lucruri bune despre el.

codruta80

acum 11 ani

imi dati si mie mai multe detalii?

miry84

acum 11 ani

dupa cum v-am mai spus eu le-am folosit si am slabit,mai multe detalii ce iti pot spune sunt facute din acai,ananas,ceai verde,papaya,tarate de grau,garcinia.iti asigura aportul energetic de care ai nevoie atunci cand depui efort fizic,asigura vitaminele si mineralele necesare,te ajuta in digestie.

coco34

acum 11 ani

am vazut ca a aparut si duoslim spray eu deja am inceput sa iau pastielele si am slabit 3 kg iar acum vreau sa incep sa iau si spray-ul

doryna79

acum 11 ani

am vazut discutia voastra si am intrat si eu de curiozitate pe site-ul lor sa vad despre ce e vorba ,si eu am probleme cu greutatea mai ales dupa ce am nascut nici acum nu am reusit sa dau kg jos mi-am comandat si eu duoslim si acum astept sa vad ce rezultat eu asupra mea sper sa fie un rezultat bun pentru ca am ajuns la capatul puterilor in a-mi cauta o metoda de a slabi

codruta80

acum 11 ani

am zis ca nu am nimic de pierdut daca incerc si eu duoslim poate doar niste kg in minus si am inceput de 2 zile sa le iau acum astept sa vad rezultatul

adcasdcs

acum 11 ani

cat rahat mancati :) acelasi ip utilizat de toate persoanele care au lasat comentarii plus ca v-am gasit si pe alte forumuri.