Diete

Postata de Camelia Iulia cu 14 ani in urma.

Buna ziua ,
Va rog sa-mi recomandati ceva care sa-mi taie pofta de mancare,in fiecare zi spun ca nu mai mananc atat de mult,dar cand vad ceva poftesc.
Am 70 de kg si vreau sa ajung la 60 de kg.
Va multumesc.

Raspunsuri (3)

Maria C

acum 14 ani

Pai poti face sport, nu mai manca dupa ora 16.00 si renunta la dulciuri. Daca vei face toate astea, cu siguranta vei slabi.

Eu mai beau seara, inainte de culcare un ceai verde antiadipos care a dat pana acum rezultate, este pentru detoxifierea organismului. Succes!!!!1

Sheila

acum 14 ani

Sa nu mananci dupa ora 16 cred ca e f greu.In momentul in care poftesti inlocuieste acel ceva cu fructe, legume consuma cat mai multe lichide si poti incerca si cu miscare
Spor

alexandra

acum 13 ani

Ai grija cum faci trecerea asta de la alimentatia ta obisnuita la dieta. Deseori se intampla sa nu ne dam seama cate probleme putem avea in astfel de situatii. Crede-ma ca am trecut prin toate dietele, mereu m-am chinuit cu ele fara sa imi dau seama ca pot face atatea probleme mai ales la stomac. Abia acu cateva luni am aflat de Biotics pentru refacerea florei intestinale, constipatie, balonare si am inceput sa iau. Dar te sfatuiesc ca tu sa iei inca de la inceput ca sa eviti neplaceri.