diete

Diete

Postata de mariana18634882 cu 15 ani in urma.

iau pastile de slabit(capsula de slabit)de 4 luni,am slabit 4 kg,darni le iau in fiecare zi ,una la tri-patru zile, intrbarea mea este ,cat timp pot continui asa?cind trebuie sa fac pauza?

Raspunsuri (6)

Maria Octavia

acum 15 ani

Cum se numeste medicamentul...? Capsula de slabit?

mariana18634882

acum 15 ani

da

carmen628

acum 15 ani

si eu am luat si 20zile si mi-e rau de la ele ma doare sub coasta in partea stanga.ce sa fac?asa se manifesta s-au mi-a afectat ceva.

mariana18634882

acum 15 ani

la inceput mi-a fost rau,le luam inainte de masa,dar cand le iau dupa masa si beau apa multa este bine.acum le-am intrrupt ca tot am vazut la tv diferse discutii si imi este frica.

carmen628

acum 15 ani

pai si tot asa cu dureri sub coasta in partea stanga.in ziua cand au inceput durerile chiar ma durea spatele de nu puteam sa ma ridic.din cand in cand ma mai doare mana stanga.(le-am luat si pe perioada menstruatiei).cum s-au manifestat la tine?ma ingrijoreaza starea mea de sanatate,maine ma duc la medic

mariana18634882

acum 15 ani

rau in sensul ca ma durea capul f tare aveam amateli si simteam ceafa incinsa (cind le luam inainte de masa).
ce era mai rau ca nu putem sa dorm noaptea.dar asta dura citeva zile ,in rest nu am avut problema