Dietaa

Diete

Postata de diamonds17 cu 11 ani in urma.

Am o problema nu foarte mare...vreau sa slabesc in jur de 5-6 kg,am 17 ani,inaltimea de 1,63..si in jur de 54-55 de kilograme si zodia pesti..Am incetat sa mai mananc grasimi,paine,dulciuri,si sucuri acidulate..beau foarte multa apa si ceaiuri neindulcite..dimineata mananc 2 felii de unt cu o cana de ceai si mai mananc abia seara pana in ora 17:00,dar am zilnic portia de sport in jur de 20-25 de minute .Nu am gasit nici o dieta care sa o pot tine,am incercat una cu mere si apa ...dar imi era foarte rau pentru ca stateam nemancata.Vreau doar cateva sfaturi ce as putea manca pentru a slabii cat mai repede cu efort cu tot.Multumesc!

Raspunsuri (3)

Naturopat Claudia

acum 11 ani

va dau numele unui instructor fitnes care va poate ajuta.

diamonds17

acum 11 ani

Multumesc foarte mult!

Sorina

acum 11 ani

Va recomandam o noua formula pentru slabit - SlimFit! Slabesti pana la 4 Kg pe saptamana cu doar 49 de lei! Incepe de astazi tratamentul. Pentru informatii si comenzi accesati http://www.slimfit2000.ro/ sau apelati 0748034404/0724885612 sau 0769470786