dieta

Diete

Postata de Amalia4256415 cu 16 ani in urma.

am 1.64 m si 65 kg...nu mananc grasimi,paine f putina,fructe si legume,dar kiar nu reusesc sa slabesc...stie cineva vreo dieta?

Raspunsuri (5)

alina474

acum 16 ani

regenon si o sa slabesti

manuela23

acum 16 ani

Dupa parerea mea, cel mai bine este sa mananci mese regulate, adik 3 pe zi, bogate in fructe si legume, carne pe gratar, alimente sarace in calorii si sa faci multa miscare. Un apropiat de al meu a slabit in 4 luni 15 kg iesind la alergat cam 40 de minute in fiecare seara..si nu s-a prea abtinut de la mancare deloc; succes!

loredana143

acum 16 ani

1-dak nu mananci grasimi si paine asta nu inseamna k nu te poti ingrasa....
2-nu poti slabi din cauza stresului,problemelor si mai ales din cauza miscarii......chiar dak nu mananci nimic si stai....nu vei slabi niciodata......muuuuuuuulta miscare....succes

elena21988285

acum 16 ani

eu chiar mananc de toate;paine multa dulciuri si nu ma ingras macar 3kg.totul depinde de miscare,depun efort ac***a in vedere ca sunt de la tara mai ales acum ca vine primavara.am un program ca sa spun asa ca in fiecare dimineata trebuie sa merg intr-un anume loc siacest drum il fac cu bicicleta vreo 3km sa zic.in concluzie multa miscare sa fii activa depune efort...nu hiberna.

Daniela Lavinia

acum 16 ani

6-9 kg in 9 zile si 15-25 kg in 30 de zile,daca vrei sa slabesti va trebui sa faci sacrificii,daca ti la sanatatea ta va trebui sa asculti de un lider mondial in nutritie.