dieta

Diete

Postata de lucica3551438 cu 14 ani in urma.

cu sportul cum stai?

Raspunsuri (3)

ionica

acum 14 ani

cu sportul... ce sa zic, mersul pe jos aprox. 4-5 km pe zi. In rest , treaba prin gospodarie cite 2-3 ore acum , iar pe timp de vara.... 5-6 ore de miscare ca sunt de la tara.

himalaya

acum 14 ani

Alaturi de un regim alimentar corespunzitor si putina miscare, preparatele naturiste ce contin Crom pot contribui la atingerea greutatii ideale si pastrarea acesteia.

diana

acum 13 ani

Depinde ce inseamna un regim corespunzator. Adesea cand schimbam obiceiurile alimentare apar si probleme legate de stomac. Pentru asta eu iti recomand sa iei Biotics, care ajuta la reglarea tranzitului intestinal . Probioticele se gasesc in iaurt sau produse fermentate, dar cum in timpul dietei avem tentinta de a nu consuma iaurt decat cel fara grasime privam organismul de aceste "bacterii prietenoase" care au ca si functie principala protejarea impotriva agentilor patogeni.