dieta

Diete

Postata de anka_b cu 14 ani in urma.

Numele meu e Anka,am 22ani,1,56cm,56Kg.V-as ruga foarte mult daca a-ti putea sa-mi prescrieti o dieta foarte eficienta pentru a slabi macar 5kg,deoarece cum sunt foarte scunda chiar si un kg se vede.Multumesc mult!

Raspunsuri (1)

andreeutza

acum 14 ani

tu vrei sa slabesti dar ai doar 56 de kg si 156cm ? dar eu ce sa mai zic ca am 100kg si 157cm ca am incercat toate metodele posibile si am slabit deloc
oricum bafta!!!!