Dieta si bolile cardiovasculare

Diete

Postata de comentarii utilizatori cu 16 ani in urma.

Nu vreau decat sa multumesc intregii echipe pentru faptul ca ne ajuta sa ne cunoastem si cat de important este sa ne supraveghem sanatatea indiferent de varsta! Succes!

Raspunsuri (3)

comentarii utilizatori

acum 15 ani

Va rog printru-n specialist cardiolog sa-mi aratati adevaratele riscuri ale cresteri de colesterol la 264 si a tensiunii de 180/110?

viorel164

acum 15 ani

riscurile sunt f mari sa faceti un accident vascular sau un nstop cardiac

comentarii utilizatori

acum 15 ani

Buna imi place foarte mult sa citesc opiniile multor oameni care dau sfaturi dar va rog datimi si mie un tratament pt obezitate sau dieta care sa numi dauneze la inima ca am si infarct miocardic si nu indraznesc sa iau medicamente si nici orice dieta .Va multumesc