dieta pt ingrasat

Diete

Postata de roxella cu 11 ani in urma.

Stiti o dieta mai putin costisitoare,care sa ma ajute sa ma ingras intr-o maniera sanatoasa ?Multumesc.

Raspunsuri (5)

Maria Popescu

acum 11 ani

Spirulina este buna si pentru îngrăşat. Se ia în timpul mesei câte o pastila de 2-3 ori pe zi. Pentru slabit se ia înainte de masa cu 1 ora si nu se mănâncă între mese,pentru a fi eficientă.Este naturală şi nu e costisitoare.

Dr. Enculescu Dan-Anton

acum 11 ani

daca sunteti din bucuresti puteti veni la clinica sanador vineri seara .Cu ajutorul meu daca respectati strict ce va recomand puteti slabi 9 kg in doar 2 luni si sa nu va mai ingrasati mult timp dupa.

anqa

acum 11 ani

Doamna sau domnisoara intreba de o dieta care sa o ajute sa se ingrase nu sa slabeasca.

J

acum 8 ani

Ca alt medic, nu pot sa cred ca un doctor poate sa sustina ca a slabi 9 kg in doua luni este sanatos...este absolut halucinant, nu stiu daca sa rid sau sa ma crucesc de ce se poate spune de catre un medic...

J

acum 8 ani

Ca alt medic, nu pot sa cred ca un doctor poate sa sustina ca a slabi 9 kg in doua luni este sanatos...este absolut halucinant, nu stiu daca sa rid sau sa ma crucesc de ce se poate spune de catre un medic...