Dieta pentru stimularea fertilitatii

Diete

Postata de comentarii utilizatori cu 15 ani in urma.

sunt casatorita de 7 ani si nu raman insarcinata ,am fost la multi dr. si mi-au zis ca sunt perfect sanatoasa nu stiu ce sa mai cred , va rog recomandati-mi un medic specialist ginecolog, va multumesc.

Raspunsuri (12)

Florentina92100217

acum 15 ani

Iti recomand Clinica Sabyc, Dr. Mercut Peru, am inteles ca este un medic foarte bun! Sanatate multa si numai bine!

IULIANA-ANA

acum 15 ani

Buna Simona
Sotul tau a fost si el la doctor, i-a fost testata fertilitatea?
Daca nu a ajuns te sfatuiesc sa mergi cu el la un urolog.
Sau poate sunteti prea stresati,stresul poate afecta nivelul hormonal si ovulatia

Florian Alex

acum 15 ani

Ti-l recomand cu toata caldura si increderea pe dr. Tutunaru de la spitalul Elias - are si cabinet particular pe str. Sandu Aldea la nr. 68 parca. Iti va recomanda taote investigatiile necesare si daca va fi cazul il va investiga si pe sotul tau. Un bebe sanatos!

CARMEN119062

acum 15 ani

sotul meu a fost la doctor dar la pus sa faca doar spermograma si atat, de stresati chiar suntem vom vedea ce vom face

Nora5

acum 15 ani

Poate un concediu de cateva zile in care sa va relaxati va poate ajuta. Nu va mai ganditi la ceea ce va doriti, lasati lucrurile sa se intample de la sine.
Spor:)

simona546

acum 15 ani

Daca ai incercat totul si ai facut tot ce ti-sa recomandat si totus nu ai reusit sa ramai insarcinata,cautama pe messenger,bafta

Alin126121435

acum 15 ani

Am vazut cateva cupluri carora le-a ajutat tratamentul naturist cu Ganoderma si Sakanno, dupa ce ambii parteneri au consumat 2-3 luni. detalii www.ganoterapia.ro

anisoara48114338

acum 15 ani

salut
aceeasi problema am avut si eu si cineva mi-a dat aceasta reteta miraculoasa(am un baietel sanatos)
vitamina E si electovit.se iau timp de 15zile,cite o pastila din fiecare,dimineata si seara.pauza 15zile,timp de 3luni.separat se fac spalaturi vaginale de 2-3ori pe saptamina cu un litru de apa calduta in care se pune o lingura de bicarbonat de sodiu(inainte de actul sexual).barbatul trebuie sa doneze singe.curaj si credinta.incearca si tu

CARMEN119062

acum 15 ani

buna,iti multumesc pt. sfat crede-ma am incercat multe tratamente si nu a iesit nimic am luat vitamina E mute luni si dufaston mi-a facut dr si instilatii si degeaba acum cred ca am sa merg sa fac niste investigatii mai amanuntite sa dea DUMNEZEU sa fie cu noroc .

simona546

acum 15 ani

se pare ca lucrurile bune nu te intereseaza,medicamentele din pacate nu vor ajuta,dar fiecare face cum crede.

anisoara48114338

acum 15 ani

salut
stiu ca la un moment dat nu mai crezi in nimic si nimeni.am trecut pe acolo.TREBUIE si este f important sa respecti aceasta reteta .mai incearca odata dar stric cum ti-am scris.merita.bafta

DORA

acum 11 ani

DR MIRONIUC CLARA CLUJ NAPOCA