dieta pentru slabit

Diete

Postata de ecaterina99 cu 13 ani in urma.

buna ma numesc carmen am 40 de ani si 65 hg lucrez la birou deaceea sunt foarte sedentara si enorm de gurmanda (adica daca mi pun mai mult in farfurie eu maninc tot sau daca este mai putin mai trag ofuga in bucatarie ca sa maninc )in ultimul timp m-am ingrasat enorm adica cu 15kg si nu stiu ce metoda sa aplic in cazul meu deaceea va rog din suflet sa ma ujutati.multumesc mult

Raspunsuri (1)

Kinder

acum 13 ani

Vezi dieta 3+3 si mai ales ve pe site-ul de mai jos rezultatele miraculoase ale celor ce au trecut prin asta
http://www.irinareisler.ro/forum/forumdisplay.php?fid=1