Dieta metabolica personalizata

Diete

Postata de comentarii utilizatori cu 16 ani in urma.

cred ca se poate tine regim, as dori sa stiu daca regimul disociat este bun.

multumesc

Raspunsuri (4)

Cristian272

acum 16 ani

nope

comentarii utilizatori

acum 16 ani

am 21 de ani si cantaresc 110 kg .am luat un surplus de 45 de kg in 6 luni si acum nu mai stiu cum sa scap de ele.

comentarii utilizatori

acum 15 ani

am 19ani 1.47 si 54 de kg...in ultima vacanta adica in 1 sapt m-am ingrasat vreo3kg.ce sa fac sa slabesc?am inceput prin a nu manca seara ,beau ceai verde antiadipos,am renuntat la dulciuri(lucru f greu)si m-am apucat sa alerg.ma simt f grasa si imi e rusine cu corpul meu.ce sfat imi puteti da?

comentarii utilizatori

acum 15 ani

am 1.57, 78 kg si 31 de ani.in timpul gravidiei am acumulat multe kg in plus.tinand cont de faptul ca am nascut in luna august si inca mai alaptez fetita mea, cum pot slabi astfel incat sa nu fie afectata cresterea copilului meu? va multumesc anticipat!