dieta fara sacrificii pentru ci care vor sa slabeasca

Diete

Postata de mirela480 cu 16 ani in urma.

buna
eu am cumpart un produs natural din farmacie din Elvetia in ianuarie 2008 la recomandarea unei prietene, nu am crezut in ele, neincrezatoare am cumparat o cutie de 30 pastile ( o luna tratament )am platit 160 franci, echivalent a 270 ron.M-am gandit ca oricum consumam zilnic multe produse periculoase, ce rau puteau sa imi faca aceste plante?!
asa ca am urmat tratamentul si in 2-3 zile am simtit efectele, consum de apa 2 litri in medie pe zi, reducerea apetitului si accelerarea metabolismului.
Mancam din inertie pentru ca nu imi era foame, si la sfarsitul lunii ianuarie deja cantaream cu 7 kg mai putin.
Acum am cautat aceste pastile si in romania, pt ca le vreau in cutia originala- stiu ca au aparut si copii ale acestor produse- LIDA DAIDAI HUA se numesc si le-am gasit pe www.reclama.ro
prima data in viata mea, m-am simtit excelent intr-o dieta fara sa cantaresc ce mananc, fara senzatie de foame care pentru mine este ucigatoare.

Raspunsuri (4)

oancea65587

acum 16 ani

Suna a reclama, de unde sa stim ca au intr-adevar efect si nu e doar o alta forma de a insela pop**atia?! Pe site-ul mentionat e doar reclama, fara vreo recomandare autorizata...

acum 16 ani

nu zic ca n-ar fi adevarat, dar medicamentul respectiv nu are aceleasi rezultate ca la toata lumea, variaza de la o persoana la alta...tie ti-a facut un bine, dar esti sigura pe viitor ca nu-ti va dauna organismul?...in timp ce la altul poate avea reactii adverse sau chiar grave

ciprian138

acum 15 ani

buna,
rugamintea mea este cum se numeste produsul?
multumesc

Andrea751331

acum 15 ani

Este vorba despre niste capsule care contin plante macinate chinezesti, iar produsul se numeste Super Slim, iar printre firmele care le produc se afla si Lida DaiDai Hua.Eu am cumparat cutia de la un magazin de produse naturiste, nu de pe internet. Si eu le folosesc si ma ajuta prin faptul ca nu-mi mai este foame. Totusi recomand sa nu le luati in paralel cu consumul de cafea, pentru ca doar capsula in sine produce o stare de nervozitate, ca dupa o cafea tare. Am dat jos 1 kg pe saptamana, dar am mancat fara carbohidrati si aici inteleg painea, produsele fainoase, dulciurile, fructele in cantitate mare, sucurile. Fac aerobic de 3 ori pe saptamana si merg pe jos de cate ori am ocazia. Mult succes!!