Dieta de detoxifiere

Diete

Postata de Michelle10 cu 12 ani in urma.

Am hotarat ca ar fi bine sa tin o cura de detoxifiere.Mai intai as vrea sa stiu in ce costa ac. cura adica exista o cura anume in care precizeaza ce sa mananci sau nu?Din cate stiu o astfel de cura se tine primavara si toamna si cred ca acum ae perfect.Ce alimente nu sunt recomandate? Multumesc.

Raspunsuri (1)

Suru 747

acum 12 ani

Exista niste produse exceptionale ale firmei Zuccari din Italia. Au fost si multe emisiuni la TV in care erau prezentate. Pentru detoxifiere am folosit si eu un sirop natural de la ei, Fisiodiur dar pe care mi l-au prescris impreuna cu niste picaturi de oxigenare celulara.
M-am simtit excelent dupa ele si nu am mai avut simptomele de vertij dinainte. Produsele se gasesc in anumite farmacii, dar eu le-am cumparat de la firma EURO NET, din soseaua Pantelimon, care le importa si sunt mai ieftine. Nu mai stiu telefonul firmei dar il puteti afla de pe Net. Succes.