Dieta cu grepfrut

Diete

Postata de comentarii utilizatori cu 15 ani in urma.

Pot sa consum numai suc de grefe nimic altceva?

Raspunsuri (4)

simona166117244

acum 15 ani

Buna
de ce vrei sa consumi numai sus de gref?

mihai78127713

acum 15 ani

Sigur, ca poti cosuma numai suc de grepfrut, insa te vei imbolnavi sigur. Indicat este sa ai o dietata echilibrata, si sucuri naturale, si putina carnita si paine;)... numai in combinatie stomacul isi exercita functia mai bine. Tu daca mananci numai sp***aci in fiecare zi... nu ajungi la un moment dat sa nu le mai suporti, la fel i se intampla si stomacului ;)

Take care!

comentarii utilizatori

acum 15 ani

iaurtul.laptele,branza dulce .toate degresate le pot consuma?

alex72131993

acum 15 ani

buna, vrei sa te imbolnavesti?este adevarat ca este f bun pt ficat si multe altele dar numai suc de grefa...........nu cred ca faci alegerea corecta, parerea mea