Dieta cu capsula de slabit

Diete

Postata de veronica-nelia cu 14 ani in urma.

Am inceput de 10 zile o dieta cu capsula de slabit...pot spune ca rezultatul este din ce in ce mai bun, cu toate ca ma simt oarecum slabita deoarece niciodata nu simt foame si nu pot manca, mananc foarte putin doar pentru a nu lasa stomacul gol. Mi-e teama insa ca imi va face mai rau dupa terminarea sa...daca ma voi ingrasa si mai mult? cum pot sa imi pastrez greutatea dorita? are efecte negative din punct de vedere medical?

Raspunsuri (337)

raluca

acum 14 ani

Ce fel de capsule sunt cum se numesc? astept raspuns

mucea

acum 10 ani

nu stiu maaaaaaaa

veronica-nelia

acum 14 ani

pe cutie scrie exact CAPSULA DE SLABIT am cumparat-o din farmacie...farmacista mi le-a recomandat ca fiind eficiente,fara efecte negative.

Steluta88

acum 14 ani

Citat:
pe cutie scrie exact CAPSULA DE SLABIT am cumparat-o din farmacie...farmacista mi le-a recomandat ca fiind eficiente,fara efecte negative.

Si eu am urmat o "cura" daca pot spune asa cu CAPSULA DE SLABIT. Am luat o cutie iar acum o saptamana am inceput-o pe a doua. Am vazut insa la stiri la tv ca aceste capsule contin un drog numit amfetamina care nu este recomandat cardiacilor in special deoarece suprasolicita inima. Este mai multa adrenalina si astfel nu mai ai senzatia de foame. M-am speriat cam tare si n-am mai luat de atunci pastilele dar pot spune ca sunt f multumita de rezultat. Am scapat de 3 kg intr-o luna si mi se pare ok pt ca n-am slabit fantastic de mult iar pana acum nu mi-a revenit pofta de mancare. Adevarul e ca pe caldurile astea.... as bea numai apa. Greseala mea era ca mancam seara tarziu. Iti urez succes!

lore

acum 11 ani

nu va mai speriati atata, n-ati fi avut reactiile astea daca n-ati fi citit despre ele, am patit pe pielea mea...mi-as dori eu sa mai gasesc pilulele alea cu amfetamina, sunt cele mai eficiente...doar ca le-au scos...nu gasesti nici pe net, am comandat din doua locuri diferite si n-au niciun efect...alea iti taiau foamea, aveai multa energie, insomnii, senzatia de gat uscat...nu poti da 10kg fara niciun sacrificiu...ca le pui la loc pe urma, daca mananci normal, desigur ca asa se intampla...experienta mea cu pilulele a fost pozitiva...altele au ajuns la spital...fiecare are dreptul sa aleaga...

Simo

acum 11 ani

Si eu am slabit cu super slim cu amfetamina..si mi-as dori sa mai gasesc dar nu mai sunt..te rog frumos daca gasesti cumva..anunta`ma si pe mine ca tare vreau si eu..multumesc anticipat

sorina

acum 11 ani

eu mi-am luat o cutie se mai gasesc inca da nu peste tot. le-am luat din sinicolaul mic si au efect

ami

acum 10 ani

se gasesc la plafar

loryy

acum 10 ani

se gasesc am luat eu si am slabit 14 kg in 3 saptamani dar nu sunt atat de bune ptr organism efectele negative se vor vedea in timp dar cu toate acesteA si eu le iau important e dupa ce termini cura sa incerci sa te mentii ptr ca altfel risti sa iei greutatea dubla inapoi

mari

acum 10 ani

cand ai luat..poti sa`mi dai mai multe detalii..te rog

ela

acum 10 ani

ne poti spune mai exact de unde, si eu le vreau

adri

acum 10 ani

subscriu la cele spuse de lore mai sus;
lore, le-ai mai gasit intre timp pe cele eficiente? unde?
le vreau si eu!
thanks!

Eva31561

acum 10 ani

Pastile de slabit -
http://track.acaiberry900.ro/product/AcaiBerry-900/?uid=2484&sid=743&pid=129&bid=adc***aec
Am inceput sa iau Acai Berry acum 2 luni de zile, si am slabit deja 16 kilograme.

Lory99

acum 10 ani

loryy, imi poti spune te rog unde ai gasit mai eact pastilele.

Ms anticipaT!

Andrei

acum 10 ani

As vrea È™i eu. La noi nu se mai găsesc. [email protected]. Dacă ai putea sa luam legătură. Multumesc

elleTm

acum 9 ani

Buna. Chiar sunt eficiente aceste pastile Acai Berry? Si cum esti acum? Ai pus inapoi kg sau ai reusit sa ti mentii greutatea. Mersi mult

vicky

acum 9 ani

se gasesc pe casaplantelor.ro...sunt originale

ana

acum 9 ani

Ai gasit capsula originala?Are culoarea alb cu verde inchis?Cat ai slabit?

ana

acum 9 ani

ai gasit capsula originala?

veronica-nelia

acum 14 ani

Intr-adevar, capsula contine amfetamina insa eu cred ca pentru o perioada scurta de timp(1-2 luni) nu poate dauna organismului decat daca sufera de vreo boala. E specificat acest lucru dar anumite persoane isi doresc atat de mult sa slabeasca incat nu tin cont de indicatiile de pe cutie si dupa ce constata ca se simt foarte rau din cauza lor fac o publicitate p***a produsului, influentand multe persoane sa le lase de teama sa nu pateasca ceva rau.Nu sunt de acord 100% nici eu in privinta lor, este mai bine sa slabim in urma unor diete bazate pe un regim sanatos si echilibrat insa pentru a incepe un asemenea regim avem nevoie-noi fetele-de un stimulent...capsula m-a ajutat mult sa ma echilibrez, sa stiu cand sa spun STOP atunci cand este nevoie, sa ma pot abtine oarecum de la TOT ceea ce ingrasa.Sunt de parere ca cei/cele ce stiu ca au probleme de sanatate sa incerce alte metode de a slabi pentru ca pot garanta succesul capsulei persoanelor sanatoase nu si celor cu probleme.La fel ca si tine am slabit lent...am aproape o luna si am slabit 4 kg comparativ cu alte persoane care au slabit chiar si 12 kg intr-o luna...probabil nu mancau nimic.Eu mananc,fara paine,doar daca e absolut necesara,lichide am consumat multe la inceput dar m-am obisnuit asa de bine cu capsula incat am revenit la normal.In concluzie capsula nu omoara pe nimeni dar nici nu este recomandata tuturor...

Pag 1 din 17