cum sa slabesc

Diete

Postata de ana-maria143125333 cu 15 ani in urma.

sunt disperata,vreau sa slabesc si nu stiu ce sa mai fac.am tinut o dieta de o luna si nu am slabit decit in prima saptama.ce sa fac?datimi si mie un sfat.
.

Raspunsuri (5)

IULIANA-ANA

acum 15 ani

Cred ca cel mai bine ar fi sa mergi la un nutritionist pentru o dieta compatibila cu stilul tau de viata.Fa cat mai mult miscare, consuma multe lichide si fructe.
Daca reusesti sa ne anunti si pe noi.
Multa bafta

simona166117244

acum 15 ani

Buna,
Eu nu cred in dietle si regimurile minune de slabit. Nu ce e bun pt cineva, poate da rezultate si la alte persoane.
Eu am slabit band multa apa calda (cat de calda o suportam). Dar, nu-i o regula.
Si dieta/ regimul fara miscare nu prea vad dand rezultate.
Combina o alimentatie usoara, cu multe lichide, fara mese dupa ora 18, si cu multa miscare; eventual i-ati un abonament la sala.
Numai bine!

ana-maria143125333

acum 15 ani

ce parere aveti despre ceaiul de soc?
lati incercat?este bun de slabit

adriana458

acum 15 ani

Draga mea eu iti recomand si miscare pe langa dieta.Degeaba incerci sa ti dieta fara sa faci si un pic de miscare sau degeaba faci miscare fara sa ai grija si la dieta daca poti sa iti rupi 2 ore pe saptamana mai exact marti si joi de la 20 la 21 eu te pot ajuta printr-un program la sala acest program consta in gimnastica aerobica
aerobic dance si latino dance .Sunt instructor de gimnastica aerobica si am experienta in acest domeniu ,te mai pot ajuta si cu sfaturi pentru o dieta si un regim de slabire sanatos.
TEL 0721 830 758

Dragomir Cristina

acum 7 ani

Buna soțul meu are 160 kg va rog vrea să slăbească ...