cum sa slabesc repede?

Diete

Postata de ancutacomsina cu 12 ani in urma.

cum sa slabesc repede?am un program de viata mai dificil,lucrez noaptea si ma trezesc de obicei in jurul amiezii

Raspunsuri (2)

Dr. Cristian Irina

acum 12 ani

ar fi bine de stabilit un indice de masa corporala , daca exista o necesitate reala de scadere in greutate, un regim alimentar echilibrat (3 mese principale ale zilei) asociate unui program de exercitii fizice.

ancutacomsina

acum 12 ani

multumesc frumos pt raspuns.am sa incerc,nu sunt exagerat de grasa dar oarecum sunt cimplexata de chestia asta.mi se pare ca sunt prea mare pt inaltimea mea.