cum sa procedez?

Diete

Postata de mona20152561 cu 14 ani in urma.

buna, numele meu este mona si as avea nevoie de putin ajutor.am o fetita de un an pe care inca o alaptez. problema este ca as vrea si eu tare mult sa slabesc am 162cm si aproape 90kg credeti-ma ca uneori sunt atit de descurajata si nu stiu la ce solutii sa apelez.am incercat sa consum ceaiuri de la fares pt purificarea organismului dar zice ca sunt contraindicate alaparii si sarcinii ce altceva ar putea sa ma ajute? sau cit de mult afecteaza laptele? fetita e destul de mare!ceaiul verde e voie?multumesc mult

Raspunsuri (1)

Dr. Diabet si Nutritie

acum 14 ani

Pentru a slabi este nevoie de dieta si exercitii fizice.
Mai multe detalii gasiti accesand urmatorul link:

"//sfatulmedicului.ro/Lauzia/exercitii-pentru-refacerea-siluetei-dupa-nastere_1598