Cum sa ma mentin ?

Diete

Postata de mila1994 cu 10 ani in urma.

Buna...in general am un regim alimentar foarte aiurea..Daca intr-o zi mananc foarte mult si a doua zi mananc numai pepene verde ma ingras ?

Raspunsuri (2)

Cabinet Lacrima Naturii

acum 10 ani

Buna ziua.
Pentru a aborda un stil de viata sanatos trebuie sa avriile specialistului.eti 3 mese principale zilnic si 2 gustari.Ultima masa principala sa fie la ora 18.Dupa aceasta ora daca vi se face foame consumati numai salate.Mesele principale sa aiba un echilibru caloric calculat dupa criteriile specialisttului.
Daca veti resspecta aceste sfaturi nu veti avea nevoie de nici un regim de slabire si nici nu veti lua chilograme in plus mai mult veti avea energia necesara pentru a va putea desfasura activitatile zilnice in cele mai bune conditii.

Dragos

acum 10 ani

Am o solutie pentru oamenii ocupati

Detalii la email : [email protected]