Cum pot sa slabesc?

Diete Slabire

Postata de Utilizator11526631754 cu 5 ani in urma.

Bună ziua, am și eu o întrebare foarte importantă. Am 12 și 6 luni. Am 90 kg și îmi este foarte greu să slăbesc. Luni am încercat să fac mai mult sport în casă pentru a slăbi și mi-am fracturat piciorul deoarece am cazut pe el. Acum il am în ghips și trebuie să stau 2 săptămâni cu el.
Vreau să îmi dați și mie un regim alimentar și să îmi dați câteva sfaturi cum pot să slăbesc. Am nevoie de ajutor încerc de 1 lună să slăbesc și nu reușesc să dau jos nimic. Am fost la glanda sa vad daca din cauza asta ma ingras dar sunt perfect sănătoasă.

Doresc să scap de colăceii de pe burtă, la mâini sus sunt f grasă, și la picioare.

Trebuie să slăbesc 50 de kg si nu ma descurc singura..

O zi frumoasă

Raspunsuri (2)

Utilizator11526631754

acum 5 ani

Am adaugat din greseala la alergii

SfatulMedicului

acum 5 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Diete-de-slabit/cauzele-necunoscute-ale-cresterii-in-greutate_8972