cum asi putea sa ma ingras ce imi recomandati ?

Diete

Postata de Utilizator11560897490 cu 4 ani in urma.

am 19 ani si am 44 de kg am luat vitamine supradyn , vitamax, si centrum de o luna 2 chiar si iau incontinuare si nu am avut niciun rezultat ( si fumez ) imi puteti da un sfat va rog .?.

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 4 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control endocrinologic.

Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Diete-de-ingrasare/plan-alimentar-pentru-cresterea-in-greutate_11361