Creatina

Diete

Postata de BIonel82 cu 11 ani in urma.

Buna zeara,

Ma numesc Ionel, am 30 de ani, 174 cm si 58 kg. Slab. As vrea sa va intreb daca as putea sa fac o perioada mai scurta dieta de ingrasare cu Creatina, tinand cont ca urmez tratament pentru epilepsie de 21 de ani. La varsta de 9 ani am fost diagnosticat cu boala, dar de atunci nu s-a intamplat nimic. Duc o viata normala, atat sexual cat si .... Intrebarea mia ar fi daca creatina as putea sa-l administrez chiar daca urmez si tratamentul epileptic? Va Mutlumesc Anticipat

Raspunsuri (1)

Medic SfatulMedicului

acum 11 ani

Cel mai indicat este sa consultati medicul nutritionist pentru stabilirea unei diete adecvate.