Creatina

Diete

Postata de Stiffler cu 14 ani in urma.

Buna seara, ma numesc Sergiu, 20 de ani...am o intrebare. Exista ceva reactii intre creatina si medicamente antianxiolitice? sunt sub tratament cu acestea de aprox 2 ani insa sunt cam slabutz si ash vrea sa iau ceva creatina + sport. se poate ?

Raspunsuri (4)

raluca

acum 14 ani

Suferi de vre-o boala? Ce fel de tratament iei? Din cate stiu, Creatine Monohydrate nu are nici un efect nociv asupra organismului, asa ca poti sa-ti cumperi de la plafar. Sanatate

mikmok

acum 14 ani

Stabileste si tine un program alimentar regulat. Trei mese principale si 3 sau 4 gustari intre acestea si cu siguranta te vei ingrasa

c3rasela

acum 14 ani

NU cred ca intentia lui Stiffler este de a lua in greutate, ci mai degraba sa modeleze corpul.

GoreAlex

acum 12 ani

creatina nu are nici un efect negativ asupra corpului uman, mai ales ca creatina se gaseste si in carnea de pui