Controlul apetitului

Diete

Postata de comentarii utilizatori cu 15 ani in urma.

am ancercat sa slabesc pentuca am 95kg am hipertioridie dar nu reusesc am luat xenical slimball si nu am slabit nici un 1 kg care sa fie problema dati va rog un sfat ca nu stiu ce sa mai fac multumesc

Raspunsuri (9)

carmen658

acum 15 ani

Buna Daniela,
Vrei sa slabesti neaparat dar si probleme cu glanda. Cel mai indicat ar fi sa mergi la un doctor nutritionist. El iti va da reteta atat pentru cura de slabire cat si pt. glanda de care suferi. Este cam scump acest doctor, dar si rezultatele vor fi pe masura.

adina6382445

acum 15 ani

Sfatul meu este sa incerci suplimente nutritive . La mine au dat rezultate .
[email protected]

alina catalina128429

acum 15 ani

Daniela daca vrei sa slabesti si sa rezolvi problema cu glanta cautama.Problema este nu doar ca nu ai slabit dar e posibil so plusezi,xenical casi alte cateva produse fac mult rau ,multa lume se plange de ele dar nimeni nu ia nici o masura ,oare de ce??

comentarii utilizatori

acum 15 ani

am 83kg as vrea sa slabesc dar nu stiu cum.Ma puteti ajuta?

adina6382445

acum 15 ani

As avea o rugaminte . Am dat de raspunsurile tale peste tot . Nu te cunosc , nu ma cunosti , dar incearca te rog si scrie corect din punct de vedere gramatical . Nu este foarte greu . Ce incredere vrei sa aiba un om in tine ,ca profesionist , daca esti complet agramat ?

comentarii utilizatori

acum 15 ani

am 62 de kilograme si 170, as dori sa dau putin din kg sau macar sa mentin, am momente in care mananc foarte mult si nu pot sa m abtin.va rog sa ma ajutati.multumesc

FLORENTINA33

acum 15 ani

Daniela, o metoda de slabit eficienta exista. Daca inca iti doresti acest lucru, trimite-mi adresa ta aici : [email protected]. Succes

anisia

acum 12 ani

am avut aceeasi problema...incearca sa mananci 5 mese /zi..3 principale,2 secundare..mesele princiale sa fie satioase dar slabe in calorii-ex.piept de pui la gratar cu salata verde ,rosii sau varza...in orice cantitate.,sau peste..fructe cel putin la omasa secundara,...te poti delecta cu o bucatica de ciocolata neagra odata pe saptamana(asta ca sa nu lasam loc frustrarilor).bea cat de multa apa poti...dar nu inainte sau dupa masa cu cel putin jumatate de ora..renunta la paine si sare...o plimbare ..si o pastila ALLI...este simplu,nu te infometezi si vei vedea rezultatele...placute..iar daca la un moment dat nu stii ce sa mai mananci,incearca meniurile de pe slabute.ro...................succes

poenaru eliza

acum 11 ani

Sunt confuza. De obicei, persoanele cu hipertiroidie slabesc in mod necontrolat iar persoanele cu hipotiroidie se ingrasa. Tu ai hipo sau hiper ?