colecistectomie

Diete

Postata de risteiu cu 13 ani in urma.

in urama cu 4 luni am fost operata de fiere dr fiind f ocupat nu mi-a dat nici o lista cu ce am voie sa mananc si ce perioada se tine regim va rog daca se poate sa-mi trimiteti o lista cu alimentele permise detaliata luna dupa luna daca se poate va multumesc anticipat.

Raspunsuri (1)

Dr. Stefan Tuca

acum 13 ani

Buna seara,

Dupa 4 luni nu cred ca mai este nevoie de vreun regim.
Incercati sa duceti o viata normala.

Daca totusi sunteti interesata de un regim postcolecistectomie (care se tine de regula o scurta perioada dupa operatie) il puteti gasi pe stefantuca.ro

Toate cele bune!