ceai antiadipos SANYE

Diete

Postata de nicolici Galati cu 14 ani in urma.

as vrea sa-mi spune-ti si mie daca este benefic sau nu asupra organismului ceaiul antiadipos SANYE; am inteles ca este bun pentru detoxifiere, arde grasimile si regleaza digestia, e bun pentru scaun; multumesc!

Raspunsuri (7)

fangtasia

acum 14 ani

da e benefic dar cat de mult te doare stomacul de la el nai mai vrea sa bei si nu se mai pune vorba de scaun mergi incontinu

anna

acum 14 ani

si eu beau dar foarte rar pt ca am patit-o rau de tot cel mai bine este sa infuzezi pliculetul 3 minute pt. ca nu mai este atat de activ si ai si scaun normal prima data am procedat ca in prospect si cateva zile am crezut ca mor de stomac.incearca otetul balsamic este f. bun la gust incomparabil cu cel de fermentatie am inteles ca da rezultate.

theela

acum 14 ani

si eu am incercta , mai rar, e adevarat, dar ma debaloneaza si ma simt mai usoara.

lana

acum 12 ani

nose qe desir

denise

acum 13 ani

sunt copil am 13 si mam ingrasat credeti ca este bine sa iau ceai antiadipos eu am probleme si cu constipatia

dedea

acum 13 ani

mie imi place acest ceai e minunat chiar e benefic pe mine ma ajutat foarte mult cu balonarea si chiar am o energie de invidiat

Andreea

acum 8 ani

Buna. Iti recomand ceaiul Sanye daca vrei sa slabesti. In 3 luni am slabit 10 kg cu ajutorul ceaiului ,dar si cu o dieta f stricta. In prima saptamana nu am consumat altceva decat varza proaspata si seara ceai cu biscuiti (2-3) iar incepand din a doua saptamana am mancat doar salate (1rosie , 1 castravete putina branza ) seara o cana de ceai din 2 pliculet de Sanye. Este singurul ,od in care am reusit slabesc , ac***a in vedere ca nu faceam sport deloc. Cu toate aceastea nu recomand aceasta dieta.. Iti trebuie o dieta echilibrata pe termen lung ,dar cu siguranta ceaiul Sanye te poate ajuta