ce sa fac?

Diete

Postata de cryyss cu 14 ani in urma.

Am 38 de ani,1,59inaltime,59 de kg.Asi dorii sa slabesc macar 5 kg si nu reusesc.Mentionez ca am o gastita cronica antrala si nu pot tine un regim drastic .V-asi ruga sa ma ajutati cu un regim de slabire.multumesc mult.

Raspunsuri (4)

comentarii utilizatori

acum 14 ani

Buna ziua ma numesc Andreea si am 20 de sunt din TM si am vro 10-12 kg in plus as dori sa le dau jos, imi puteti spune ce trebuie sa fac, sa mai sacada pofta de mancare si ce anume am voie sa mananc va multumesc Andreea

cryyss

acum 14 ani

ma excit rapid intru in erectie mai de la toate atingerile si de la un sarut banal sau de la o vedere goala a sotiei

lidialidia

acum 14 ani

buna!sunt flori.pt ca sa slabesti poti sa bei ceai "SILUETA PERFECTA".AM ACEEASI PROBLEMA CA SI TN CU GASTRITA.DAR SA AI GRIJA CA TREBUIE SA PUI MAI MULTA APA .CAM 50 ML APA AN PLUS.SI LA SIMTOME SA NU TE SPERII CA VA FI BN DUPA CATEVA ZILE DUPA CE AL BEI.SE BEA CAM 2-3 CANI PE ZI,DEPINDE CUM REACTIONEZI DE LA EL.SI TREBUIE SA BEI CEAIUL ASTA ANCONTINUU ,ADIKA POTI FACE 2 SAPT.PAUZA .BAFTA.

madalina

acum 13 ani

Cryss ai cam schimbat topicul. Credeam ca vorbim despre diete. Pentru a evita neplacerile produse de diete si mai pentru cei care sufera de gastrita luati Biotics, adica probiootice.