Ce sa fac sa ma ingras?

Diete

Postata de MembruMobileApp150330210428393 cu 6 ani in urma.

Buna ziua, am 17 ani, 1.70 cm si 50 kg. Imi doresc mult sa mai castig cateva kg. Am luat suplimente alimentare, am crescut nivelul de consum al alimentelor insa nu au avut efect. Ce medicamente sa iau sau ce sa fac sa pot dobandi o greutate normala?

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Diete-de-ingrasare/plan-alimentar-pentru-cresterea-in-greutate_11361