Ce ar trebui sa fac ca sa mă pot ingrasa?

Diete

Postata de MembruMobileApp1504773902 cu 6 ani in urma.

Ola. Am 1,62 și în jur de 45-50 de kģ la vârsta de 15 ani.. nu știu ce as putea face sa mă îngraș.. de obicei nu prea am pofta de mâncare și mănânc când apuc..
Am înțeles că pot slabi și din cauza stresului ,însă nu știu dacă acesta este motivul principal .
Știți cumva ce dieta as putea urma ca sa pot ajunge măcar la 60 de kg?..
Am ajuns într un timp sa am 56 de kg.. dar în 2 săptămâni am ajuns la 48.. și nu mi se pare ceva normal..

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Diete-de-ingrasare/cum-puteti-lua-in-greutatei_9177