CCidru?

Diete

Postata de MembruMobileApp1521650473 cu 6 ani in urma.

Eu am luat cidru si de la 73 kg am ajuns la 65 ..dar lent ..cidru nu te slabeste rapid...nu lasa urme ...am luat si dupa am avut analizele ..si pot sa va spun ca nu a fost nici o modificare a vreunui organ ..sau in sange ...trre sa fii putin atent si la ce mananci ..eu sunt multumita de produs

Raspunsuri (1)

REleonor

acum 6 ani

Cidru chiar e foarte eficient în slăbit și ajută foarte mult în pierderea în greutate prin arderea grăsimilor. Într-adevar are un efect mai lent dar merită încercat