Carnea si leguminoasele. Piramida nutritionala

Diete

Postata de comentarii utilizatori cu 15 ani in urma.

Am facut analizele de curind si am trigliceridele 1018 ce trebuie sa mananc si ce nu

Raspunsuri (3)

simona166117244

acum 15 ani

Buna Alin,
Poti afla mai multe despre trigliceride si ce anume trebuie facut, accesand //sfatulmedicului.ro/articole/Medicina_interna/Trigliceridele/Generalitati_1997_1.html
Sanatate maxima!

alina catalina128429

acum 15 ani

Alin,daca ma cauti am sa iti spun ce trebuie si ce nu si cum poti rezolva problema.

comentarii utilizatori

acum 15 ani

am citit mai inainte recomandarea de a evita prajeala carnii si a oualor in margarina sau unt.la dieta cu grapfrut pe care vreau s_o urmez se recomanda prajeala in unt a legumelor.e sanatos?la acea dieta pot praji si carnea in unt?va multumesc