buna!

Diete

Postata de membru219792 cu 12 ani in urma.

as dori sa stiu si eu cum pot scapa de vreo 6 kg!am reusit sa dau jos 5,dar acum fiind ultimele kg is cam greu de dat jos!miscare fac,zi de zi merg pe jos caci este necesar,seara fac o serie de exerciti pentru picioare si fac si masaj anticelulitic!ce imi recomandati?va multumesc

Raspunsuri (2)

eva40

acum 12 ani

tine dieta care-ti este adecvata dupa grupele sanguine.intra pe pagina
www.***.ro

Carmen

acum 11 ani

Incercati produsele ce contin Crom. Mai multe detalii am gasit pe http://www.vitamine-naturiste.com/52_Produse-pentru-slabit.htm