buna

Diete

Postata de dmarinela cu 15 ani in urma.

asi vrea sa si slabesc am 1,70 si 95 kg am incercat toate genurile de slabit si regimuri dar nu da rezultate ca ma ingrasi la loc acum de luni am inceput sa nu mai mananc dupa ora 18:00 poate asa voi reusi . va mulrumesc

Raspunsuri (3)

Marcel6114450

acum 15 ani

Eu iti recomand sa mergi la un endocrinolog sau nutritionist care sa-ti recomande un regim personalizat.

IULIANA-ANA

acum 15 ani

Daca vrei sa ramai insarcinata nu cred ca e momentul sa incerci diete, intradevar cel mai recomandat ar fi sa mergi la un specialist dar sfatul meu este sa te gandesti la asa ceva abia dupa ce vei ramane insarcinata si vei naste.
Numai bine

simona166117244

acum 15 ani

Buna Elena85,
Personal nu cred in diete sau regimuri minune, care-ti pot da metabolismul peste cap. Cum ti-a zis si RichardManole, mai bine mergi la nutritionist pt un regim personalizat.
Desigur, asociat si cu multa miscare.
Numai bine si succes!