Buna ziua am 19 ani, cum sa ma ingras?

Diete

Postata de Utilizator21537367945 cu 5 ani in urma.

Buna ziua am 19 ani, 1.82, 75 de kg, nu sunt chiar slabut, dar am aceleasi kg de 1 an sau 2 poate chiar am slabit un pic, as vrea sa ma ingras 3 4 5 kg maxim, nu am probleme de sanatate am jucat fotbal 4 ani de performanta. Am citit mult si sunt interesat de spirulina, luata dupa masa. Ce sfaturi imi dati ? Este ok sa iau spirulina dupa masa?

Ce sfaturi imi dati ? Multumesc frumos

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 5 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical.