buna seara!

Diete

Postata de andora116519 cu 15 ani in urma.

as dori sa stiu daca careva o folosit cafea reduccino pentru a slabi si daca a vazut ceva rezultate?multmesc.o zi buna!

Raspunsuri (3)

carmen658

acum 15 ani

Buna,
Eu folosesc aceasta cafea de 2 sapt. si pot spune ca nu mai am pofta de dulciuri. In schimb n-am dat niciun kilogram jos. Succes

simona166117244

acum 15 ani

Buna,
Din cate am inteles, efectul acestei cafele de slabit este optim daca o folosesti cu 30 de minute inainte de efort fizic.
Scaderea in greutate apare atunci cand se combina folosirea cafelei cu exercitiul fizic (cam 4-5Kg/luna). Doar band aceasta cafea , nu prea cred ca vei avea rezultate. Important este sa faci si multa miscare.
Numai bine!

mirela

acum 13 ani

si eu sunt in aceeasi dilema.vreau sa slabesc si a-si dori sa sa incerc cafeaua reduccino.e buna de ceva?eu oricum fac sport si alerg 10km pe zi.regim alimentar(mananc sanatos)cu fructe; peste fiert;legume dar sincer nu prea ma multumesc cu atat.vreau sa slabesc mai repede.astept raspunsuri.pup