Bere Dietetica

Diete

Postata de Mirela206 cu 15 ani in urma.

Buna la toata lumea . Apropo de diete , am descoperit o bere foarte buna , Edelhopfen se numeste si e nemteasca . Este o bere dietetica , si poate fi consumata de catre persoanele care tin diete , cure de slabire , persoanele care sufera de diabet si nu numai . O bere de-asta echivaleaza cu 6 felii de paine . Va dati seama ce putine glucide si calorii are . Puteti intra s-o vedeti pe www.diat.ro . De acolo am luat si telefonul 031/412.47.16 . Acum este la promotie 2 lei sticla . Spuneti-mi cum vi se pare ? Va salut , Alexa

Raspunsuri (2)

Mirela206

acum 15 ani

Buna la toata lumea . Apropo de diete , am descoperit o bere foarte buna , Edelhopfen se numeste si e nemteasca . Este o bere dietetica , si poate fi consumata de catre persoanele care tin diete , cure de slabire , persoanele care sufera de diabet si nu numai . O bere de-asta echivaleaza cu 6 felii de paine . Va dati seama ce putine glucide si calorii are . Puteti intra s-o vedeti pe www.diat.ro . De acolo am luat si telefonul 031/412.47.16 . Acum este la promotie 2 lei sticla . Spuneti-mi cum vi se pare ? Va salut , Alexa

Viorel

acum 9 ani

Unde găsesc și eu această bere.Până nu demult beam Dab diat,dar acum nu se mai găsește în supermarketuri.Nu știu de ce.