ANTICONCEPTIONALE

Diete

Postata de niki17 cu 12 ani in urma.

BUNA ZIUA.EU IAU PASTILELE ANTICONCEPTIONALE JASMIN PE LA ORA 7:30 SEARA SI LA CE AORA TREBUIE SA IAU PASTILA INTERACTIV SLIM?VA MULTUMESC

Raspunsuri (1)

Dr. Cristian Irina

acum 12 ani

interactiv slim nu este un medicament, asa cum este contraceptivul oral yasmin.
va recomand sa nu utilizati preparate a caror compozitie este incerta, deoarece pot provoca efecte toxice serioase in sfera hepatica sau renala (sediul metabolizarii si excretiei substantelor in general)