Alimentatia si varsta - Rolul fibrelor in dieta

Diete

Postata de comentarii utilizatori cu 16 ani in urma.

DUPA PAREREA SPECIALISTILOR GATITUL ALIMENTELOR IN CUPTORUL CU MICROUNDE DISTRUG APROAPE IN TOTALITATE VITAMINELE SI FIBRELE ALIMENTARE.IN ACEST ARTICOL SE VINFIRMA ACEST LUCRU DECI NU STIU CE SA MAI CRED?!

Raspunsuri (2)

laryssa

acum 16 ani

Am o fetita de 26 de zile si nu are scaun in fiecare zi,stie cineva daca e indicat sa-i pun supozitor cu glicerina chiar si numai jumatate sau nu.Specific ca in afara de lapte matern nu a baut decit ceai pt.colici si ceai de musetel dar foarte putin,in schimb are foarte multe gaze la eliminarea carora prezinta si dureri sau sa fie durerile de la colici, va rog ajutati-ma daca v-ati confruntat si voi cu asa ceva!!!

comentarii utilizatori

acum 15 ani

Ce tratamente cu fibre, omega 3,Omega 6, Omega 9 sunt cele mai bune pentru organism?
Cele de la Forever Living Products sau De la GNLD sau de la Amway sau de la Herbalife?
Va rog mult sa imi dati si mie un raspuns sa ma lamuriti caci vreau sa ii dau copilului meu care are 25 de ani. Si ce anume ar mai trebui sa-i dau?
Va multumesc. Astept raspuns urgent.